Op zaterdag 8 oktober 2022 vindt de Bachdag plaats in Amersfoort. Sinds 2014 kent Amersfoort een tweejaarlijkse Bachdag. Een dag waarbij jong en oud mogen genieten van de muziek van Johann Sebastian Bach. In alle kerken en op andere plaatsen in de monumentale binnenstad wordt Bach gespeeld. Bach zweeft als het ware door de straten van de oude stad.
Orkest Vereniging Amersfoort treedt ook op tijdens deze dag. 
bachdag2022.png
Programma:
- J.S. Bach - Wachet auf, ruft uns die Stimme (bew. G. Bantock)
- H. Villa-Lobos - Bachianas Brasileiras (bew. voor strijkorkest, fluit, hobo, althobo (klarinet)
- G. Gershwin - Prelude 2 (bew. H.J. Rozemond)
- J.S. Bach - Toccata en fuga in d-kl. BWV 565 (bew. H.J. Brethouwer) 

Datum, tijd, locatie:
zaterdag 8 oktober 2022
10.00-10.45 uur
Sint Fransicus Xaveriuskerk, Het Zand 29 te Amersfoort

Toegang is vrij!