Op zaterdag 28 oktober 2023 zal de OrkestVereniging Amersfoort een benefietconcert geven t.b.v. Oekraïne. De leden van Orkestvereniging Amersfoort willen met dit benefietconcert hun steun betuigen aan het Oekraïense volk en de slachtoffers van de oorlog. De opbrengst van het concert komt via de FASO, koepel van amateurorkesten in Nederland, ten goede aan het herstel van het conservatorium van Kharkiv. Meer over dit doel leest u op deze website, waar u ook een donatie kan overmaken.benefietconcertOVA.jpg

Programma:
L. van Beethoven - Ouverture in C-gr. Die Weihe des Hauses opus 124
Dvorak, Mozart, Bizet, Caccini, Lehar - verschillende aria's/dueten
Oekraïense volkslied
F. Berwald – Sinfonie Singulière

Solisten zijn de Oekraïense zangers Tetiana Yefimenko, sopraan en Volodymyr Yefimenko, bariton.